Kromě produkce Karmelitánského nakladatelství nabízíme také publikace od dalších nakladatelů, tak abychom ve vybraných oborech přinášeli co nejkompletnější nabídku.
Zde naleznete výběr ze zajímavých titulů dalších nakladatelů.
19.10.2012
Pražské Jezulátko ve vztahu k české současnosti
Sekce: další tituly
30.5.2012
Nová kniha Martina Leschingera Zázrak v Praze

Sekce: další tituly
16.11.2010
Chatrč - Kde se tragédie střetává s věčností

Sekce: další tituly
14.11.2010
Přežila jsem - Otevřená výpověď o zradě, nenávisti a odpuštění

Sekce: další tituly
12.11.2010
Oskar a růžová paní - Eric-Emmanuel Schmitt

Sekce: další tituly
20.4.2010
Objevování Bible - kniha pro zájemce o biblistiku

Sekce: další tituly
10.12.2009
Salve 3/09 - Jeruzalémská biblická škola

Sekce: další tituly
aktuality
14.6.2026
Autogramiáda knihy rozhovorů s arcibiskupem Josefem Nuzíkem
Srdečně vás zveme na setkání s arcibiskupem Josefem Nuzíkem, předsedou ČBK, u příležitosti představení nové knihy rozhovorů „Na život není nikdo sám“. v úterý 16. června 16.30–17.30 na nNádvoří kostela Panny Marie Sněžné, Jungmannovo náměstí 18, Praha 1

Na život není nikdo sám
Jiří Gračka, Josef Nuzík
28.3.2026
Rok sv. Františka a klasická knížka od G. K. Chestertona

Svatý František z Assisi (2. vydání)
Gilbert Keith Chesterton
13.3.2026
Jaké jsou dobré knihy 2025?
Přinášíme vám výsledky každoroční ankety DOBRÁ KNIHA z Katolického týdeníku. Jednoznačně zvítězila kniha KDYŽ BŮH NIKOMU NECHYBÍ od Jana Loffelda.
20.1.2026
Dobroty sestry Vojtěchy v prezidentské kuchyni

Český prezident Petr Pavel během své návštěvy papeže Lva XIV. ve Vatikánu (19.1.2026) navštívil se svou chotí i Papežskou kolej Nepomucenum, kde se setkal s rektorem Tomášem Koumalem, českými bohoslovci a sestrami boromejkami. Sestra Vojtěcha při té příležitosti pohovořila s první dámou Evou Pavlovou a věnovala ji svoji poslední kuchařskou knihu Dobroty sestry Vojtěchy, kterou vydala v našem nakladatelství v závěru loňského roku. (©japo) více



