Stolní kalendář s občanským i církevním kalendáriem
30.8.2020
Tradiční stolní kalendář s občanským i církevním kalendáriem, který vydává Karmelitánské nakladatelství ve spolupráci s fotografickým spolkem Člověk a Víra.
Kalendář je určen těm, kdo mají rádi české a moravské kostely, křesťanské umění, krásnou fotografii a liturgické dění. Dědictví otců zahrnuje věci viditelné i neviditelné – sakrální umění i duchovní myšlenky a modlitby. Nádherné snímky z dílny spolku Člověk a Víra doprovázené krátkým duchovním zamyšlením či modlitbou tvoří unikátní celek.
Vydejte se i v roce 2021 na pomyslnou pouť po místech, která zpřítomňují stopy živého křesťanství v naší zemi.
aktuality
20.1.2026
Dobroty sestry Vojtěchy v prezidentské kuchyni

Český prezident Petr Pavel během své návštěvy papeže Lva XIV. ve Vatikánu (19.1.2026) navštívil se svou chotí i Papežskou kolej Nepomucenum, kde se setkal s rektorem Tomášem Koumalem, českými bohoslovci a sestrami boromejkami. Sestra Vojtěcha při té příležitosti pohovořila s první dámou Evou Pavlovou a věnovala ji svoji poslední kuchařskou knihu Dobroty sestry Vojtěchy, kterou vydala v našem nakladatelství v závěru loňského roku. (©japo) více
19.1.2026
Druhý díl oblíbené kuchařky od sestry Vojtěchy

Dobroty sestry Vojtěchy
Vojtěcha Fialová, SCB
30.11.2025
Je politika svinstvo? A mohou být křesťané v politice?

Otec sjednocené Evropy
Guy Villaros
25.11.2025
Adventní čtení pro čtenáře od 9 do 90 let. 4 vydání úspěšné knihy

Kouzelný kalendář
Jostein Gaarder
20.11.2025
Obdivuhodná žena – princezna, zajatkyně, královna, manželka i mniška, přímluvkyně

Život svaté Radegundy z Poitiers
Jana Engelbrechtová



