EMPATIE A LÁSKA V RODINĚ S JIŘINOU PREKOPOVOU v Nové Pace

4.10.2016

EMPATIE A LÁSKA V RODINĚ S JIŘINOU PREKOPOVOU v Nové PaceVe středu 12. října od 18,15 hod. vás zveme do Auly Pedagogické školy a gymnázia v Nové Pace na přednášku PhDr. Jiřiny Prekopové. V 17,45 hod. budete mít možnost nechat si podepsat její knihy v Karmelitánském knihkupectví.

PhDr. Jiřina Prekopová je významná psycholožka. Napsala řadu odborných článků a knih z nichž některé jsou přeloženy do  pětadvaceti jazyků a staly se bestsellery. Myšlenku terapie pevného objetí šíří po celém světě formou přednášek, seminářů a kurzů. Instituty Jiřiny Prekopové byly založeny po celém světě např. V Mexiku, v Německu a ve Švýcarsku.

V současné době je možné v knihkupectví pořídit knihy: Prvorozené dítě – o sourozenecké pozici, Pevné objetí – o osvobození z vnitřních závislostí, Děti jsou hosté, kteří hledají cestu – o výchově a respektování osobnosti dítěte, Malý tyran – o příčinách dětské panovačnosti a poruchách vývoje osobnosti dítěte.

Projev paní doktorky Prekopové je opravdu jedinečný, nechybí v něm praktické prožití daných témat s příklady z běžného života.

Vstupné je dobrovolné a bude oceněním její přednášky.

 

Sekce: Hradec Kralove   |   Tisk   |   Poslat článek známému